Rejonowy kalendarz imprez 2017/2018
I G R Z Y S K A D Z I E C I (rocz. 2005 i młodsi) – aktualizacja 19.02.2018
Zapisy tylko przez System Rejestracji Szkół
- Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – Adamów, 5.10.2017
(awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) - Szachy drużynowe – SP 2 Parczew, 21.11.2017
- Pływanie: sztafety i indywidualnie dziewcząt i chłopców
– Łuków, pływalnia przy ul. Siedleckiej 56 a, 23.11.2017
(awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) – zgłoszenie (do organizatora)
indywidualne i drużynowe zawodników 4 dni przed zawodami - Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców – ZSP Parczew, 23.01.2018
(awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) - Mini koszykówka dziewcząt – SP 3 Biała Podlaska, 9.03.2018
- Mini koszykówka chłopców – SP 9 Biała Podlaska, 8.03.2018
- Mini siatkówka „4” dziewcząt – SP 6 Biała Podlaska, 16.03.2018
- Mini siatkówka „4” chłopców – SP 6 Biała Podlaska, 15.03.2018
- Mini piłka ręczna dziewcząt – SP 1 Łuków,
30.03.201828.03.2018 - Mini piłka ręczna chłopców – SP 3 Biała Podlaska,
29.03.201827.03.2018 - Tenis stołowy indywidualnie dziewcząt i chłopców – Borki, 4.04.2018
(awans po 3. zawodników wśród dziewcząt i chłopców) - Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – Swory, 5.04.2018
(awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) - Mini piłka nożna dziewcząt – SP 1 Parczew, 22.05.2018
- Czwórbój LA dziewcząt i chłopców – obiekty AWF Biała Podlaska, 22.05.2018
(awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) - Pływanie: sztafety i indywidualnie dziewcząt i chłopców – Radzyń Podlaski, 23.05.2018
pływalnia MIŚ, przy ul. Sikorskiego 15, (awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców)
– zgłoszenie (do organizatora) indywidualne i drużynowe zawodników 4 dni przed zawodami - Mini piłka nożna chłopców – SP 1 Parczew, 29.05.2018
Odpowiedzialni za imprezy ponadpowiatowe
1. Bialski Szkolny Związek Sportowy – Stanisław Polaczuk
21-500 Biała Podlaska, ul Piłsudskiego 38
kom. 501/051-533
bszs@op.pl
www.bszs.republika.pl
2. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie – Marcin Grzeczyński
21-400 Łuków, ul. Partyzantów 8/20
kom. 698/647-397
grzeczny8@wp.pl
www.szs.lukow.pl
3. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie – Andrzej Hulajko
21-200 Parczew, ul. Wojska Polskiego 1
kom. 501/270-660
szs@parczew.pl
www.szs.parczew.pl
4. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Radzyniu Podlaskim – Marek Frączek
21-300 Radzyń Podlaski, ul. Partyzantów 8
kom. 600/835-602
frmarek@interia.pl
http://powiatradzynski.pl/