Rejonowy kalendarz imprez 2017/2018
I G R Z Y S K A M Ł O D Z I E Ż Y S Z K O L N E J (rocz. 2002 – 2004) – aktualizacja 19.03.2018
Zapisy tylko przez System Rejestracji Szkół
- Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – Adamów, 5.10.2017
(awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) - Szachy drużynowe – SP 2 Parczew, ul. Polna 34 – 14.11.2017
- Pływanie: sztafety i indywidualnie dziewcząt i chłopców
– Radzyń Podlaski, pływalnia przy ul. Sikorskiego 15 a – 21.11.2017 godz. 11,00
(awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) – zgłoszenie (do organizatora)
indywidualne i drużynowe zawodników 7 dni przed zawodami - Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców
– ZSP Parczew, ul. Wojska Polskiego 1 – 24.01.2018 (awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) - Siatkówka dziewcząt – SP 6 Biała Podlaska, ul. Leszczynowa 16 – 23.02.2018
- Siatkówka chłopców – SP 6 Biała Podlaska, ul. Leszczynowa 16 –
20.02.201828.02.2018 - Koszykówka dziewcząt – SP 2 Biała Podlaska, ul. Akademicka 8 – 16.03.2018
- Koszykówka chłopców – SP 9 Biała Podlaska, ul. Zygmunta Augusta 2 – 15.03.2018
- Piłka ręczna dziewcząt – SP 1 Łuków, ul. Partyzantów 15 – 5.04.2018
- Piłka ręczna chłopców – SP 1 Łuków, ul. Partyzantów 15 – 4.04.2018
- Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców – SP Podedwórze,
5.04.201827.03.2018
(awans po 3. zawodników dziewcząt i chłopców)
- Drużynowe biegi przełajowe – Swory, 5.04.2018
- Piłka nożna dziewcząt –
Jabłoń, SP 3 Parczew, ul. Spółdzielcza 7 , 24.04.2018 - Piłka nożna chłopców – SP 3 Parczew, ul. Spółdzielcza 7 –
27.04.201825.04.2018, 23.04.2018 - Szkolna drużynowa Liga LA dziewcząt i chłopców – obiekty AWF Biała Podlaska, 24.05.2018
(awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) - Pływanie: sztafety i indywidualnie dziewcząt i chłopców
– Radzyń Podlaski, pływalnia przy ul. Sikorskiego 15 a – 23.05.2018
(awans 2. drużyny dziewcząt i chłopców) – zgłoszenie (do organizatora)
indywidualne i drużynowe zawodników 7 dni przed zawodami - Siatkówka plażowa dziewcząt i chłopców – SP 3 Międzyrzec Podlaski, ul. Leśna 2 – 29.05.2018
- Dwubój nowoczesny – pływalnia przy SP 2 Parczew, ul. Polna 34 – 5.06.2018
Odpowiedzialni za imprezy ponadpowiatowe
1. Bialski Szkolny Związek Sportowy – Stanisław Polaczuk
21-500 Biała Podlaska, ul Piłsudskiego 38
kom. 501/051-533
bszs@op.pl
www.bszs.republika.pl
2. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie – Marcin Grzeczyński
21-400 Łuków, ul. Partyzantów 8/20
kom. 698/647-397
grzeczny8@wp.pl
www.szs.lukow.pl
3. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie – Andrzej Hulajko
21-200 Parczew, ul. Wojska Polskiego 1
kom. 501/270-660
szs@parczew.pl
www.szs.parczew.pl
4. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Radzyniu Podlaskim – Marek Frączek
21-300 Radzyń Podlaski, ul. Partyzantów 8
kom. 600/835-602
frmarek@interia.pl
http://powiatradzynski.pl